'Cole naar Real Madrid om Chelsea te pesten'
AMSTERDAM - Arsène Wenger wil dat Ashley Cole naar Real Madrid vertrekt. De Franse trainer van Arsenal wil hiermee voorkomen dat de verdediger naar concurrent Chelsea overstapt. Dat meldt de Spaanse krant Marca. Wenger zou zelfs genoegen nemen met een lager bod van Real van 18 miljoen euro. Chelsea biedt 25 miljoen euro voor Cole.
Foto: Novum Nieuws
Vrijdag werd bekend dat Cole in gesprek is met Chelsea. Wenger, die eerder verklaarde dat de international 44 miljoen euro moet opbrengen, zei dat het bod van 25 miljoen euro van Chelsea onvoldoende is. Omdat Cole onhoudbaar lijkt voor Arsenal, ziet Wenger hem liever naar Spanje vertrekken zodat zijn Chelsea-collega José Mourinho achter het net vist.
Wenger en Mourinho onderhouden een vrij slechte relatie. De twee trainers vochten de afgelopen jaren een felle verbale strijd uit in de media.

Startpagina