Albers en Monteiro verzoenen zich

Laatste update:  30 juni 2006 15:30 info

INDIANAPOLIS - Teamgenoten Christijan Albers en Tiago Monteiro hebben zich verzoend na hun aanvaring tijdens de GP van Canada. De Portugees bood zijn excuses aan en zegt dat alle problemen daarmee uit de weg zijn.

Foto:  EPA

"Ik ben meteen na de race naar Christijan gestapt en heb mijn excuses aangeboden. Ik ramde hem ook niet opzettelijk. Ik maakte gewoon een foutje en raakte zijn wagen. Ik had er dan ook geen probleem mee om me te verontschuldigen bij Christijan", aldus Monteiro tijdens de persconferentie op de vooravond van de Amerikaanse Grand Prix.

De Larenaar nam daarmee genoegen en Monteiro verwacht dit weekend dus geen wraakactie van Albers. Feit blijft dat de twee teamgenoten elkaar geen duimbreed toegeven. Ook in Monaco ramden de beide Midland-rijders elkaar bijna van de baan.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Geen aanbiedingen'

Poulsen maakt zich nog geen zorgen over toekomst

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Column

'Wij gaan 'm niet alsnog toegewezen krijgen, die wereldtitel van 1978. Maar pak 'm in elk geval maar van Argentinië af, zou ik zeggen.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Opinie

'Al het cynisme in één keer gesmolten. Even verlost van de sportuitwassen. En het was de hele week al een verademing geweest.'

Lees verder