Van Basten wil vast basiselftal (video)

Laatste update:  16 augustus 2005 20:13 info

NOORDWIJK - Bondscoach Marco van Basten wil met een zo 'vast' mogelijk elftal toewerken naar het WK van 2006 in Duitsland. Dat zei hij dinsdag op een persconferentie voorafgaande aan de vriendschappelijke interland tegen Duitsland, woensdag in De Kuip. "We willen toe naar een vast elftal, waarin we alleen wisselen als daar noodzaak toe is," aldus Van Basten.

Foto:  ANP

Bekijk video: Modem/ Breedband

Het betekent dat Kromkamp tegen de Duitsers zal spelen. De rechtsback was de afgelopen maanden geblesseerd, maar is inmiddels weer fit. Ook Boulahrouz krijgt zijn plek in het hart van de defensie weer terug. De kwalificatiewedstrijden tegen Finland en Roemeniƫ (juni) moest hij door een kwetsuur laten lopen.

Door blessures van Nigel de Jong en Giovanni van Bronckhorst voetballen Maduro en De Cler woensdagavond ook. De Cler maakt zijn debuut als international.

Vermoedelijke opstelling: Van der Sar; Kromkamp, Boulahrouz, Opdam en De Cler; Landzaat, Maduro en Cocu; Kuyt, Van Nistelrooij en Robben.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder