Feyenoord wil Barreto, PSV aast op Koné

Laatste update:  16 augustus 2005 14:27 info

AMSTERDAM - Feyenoord heeft zich volgens Omroep Gelderland bij NEC gemeld voor Edgar Barreto. De Rotterdammers willen de Paraguayaan per direct overnemen en dat is bespreekbaar, vindt voorzitter Hans van Delft: "Maar voor vijf miljoen euro kom ik echt niet uit de stoel". NEC vraagt ongeveer acht miljoen euro. Barreto staat tot 2008 in Nijmegen onder contract.

Feyenoord is op zoek naar versterking om de blessure van Nick Hofs op te vangen.

Koné

PSV aast volgens Dagblad de Limburger wederom op Arouna Koné. De Eindhovenaren willen de Ivoriaanse spits van Roda JC graag inlijven, nadat pogingen om diens landgenoot Salomon Kalou bij Feyenoord los te weken op niets zijn uitgelopen. Koné lijkt echter vastberaden om het huidige seizoen in Limburg vol te maken.

De Ivoriaan stond vorig jaar ook al in de belangstelling van PSV en toen ketste een overgang op het laatste moment af. Zijn zaakwaarnemer, Serge Trimpont, sprak onlangs nog met het Benfica van Ronald Koeman, maar de Portugezen konden Koné niet betalen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

In zak en as

Teleurstelling groot bij Ivoorkust na 'penaltydram ...

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Opinie

'Al het cynisme in één keer gesmolten. Even verlost van de sportuitwassen. En het was de hele week al een verademing geweest.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder