Krajicek & Krajicek op Wimbledon

Laatste update:  6 juni 2005 22:07 info

LONDEN - Michaëlla Krajicek zal tijdens Wimbledon met haar halfbroer Richard aantreden in het gemengd dubbelspel. Dit voor Nederland unieke dubbel kreeg maandag een wildcard van de Londense organisatie.

Foto:  ANP

Richard Krajicek is met 33 jaar twee keer zo oud als de 16-jarige Michaëlla. De kampioen van Wimbledon 1996 stopte in juni 2003. De toernooidirecteur van Rotterdam is het laatste jaar actief in het veteranencircuit.

Michaëlla komt overigens niet in actie in het enkelspel. Als ambassadrice neemt zij in de week voorafgaande aan Wimbledon deel aan het Ordina Open in Rosmalen. Daardoor kan zij niet deelnemen aan de kwalificaties in Londen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder