Gepubliceerd: 
Laatste update: 
28 augustus 2012 14:18
28 augustus 2012 16:13

Janssen officieel gepresenteerd bij Vitesse

HOOFDDORP - Theo Janssen is dinsdagmiddag officieel gepresenteerd bij Vitesse. Dat gebeurde op Papendal, waar de Arnhemse club traint.

ANP

Er wordt aan een nieuwe trainingsaccomodatie op die locatie gewerkt. ''Deze locatie is gekozen omdat Theo het verleden en de toekomst heeft. Dat heeft Papendal ook'', sprak Vitesse-directeur Erwin Kasakowski.

Janssen keert terug bij zijn oude club na een avontuur bij Ajax, dat slechts één jaar duurde maar hem wel een landstitel bracht. ''Ik hoop dat ik de komende jaren en ook daarna nog belangrijk kan zijn voor Vitesse'', zei de 31-jarige linkspoot zelf. Hij tekende een driejarig contract.

''Wat hier straks staat is echt schitterend'', aldus Janssen over de in aanbouw zijnde accomodatie. ''Ik snap dat we hier nu zitten op deze plek. Dit is de toekomst.''

Janssen kijkt uit naar de samenwerking met coach Fred Rutten. ''Ik weet hoe de trainer over voetbal denkt: hetzelfde als ik. Ik kende hem natuurlijk al.''

De middenvelder gaat in Arnhem met rugnummer 5 spelen. Dat droeg tot voor kort de naar Manchester United vertrokken Alexander Büttner.

Door: NUsport
  • Deel:

Eerdere berichten

Gisteren

Column Edwin Struis

'Je zou nog bijna eerder naar het levensverhaal van Patricia Paay grijpen dan dat je een wedstrijd als FC Twente-FC Groningen voor de volle negentig minuten uitzit.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Opinie Nando Boers

''Een mogelijke verliespost van een ton kan ook ik niet dragen, maar als je bij een uitverkocht Thialf geld verliest, is er wel wat aan de hand.'

Lees verder

Giro-klassementen

Vincenzo Nibali heeft goede zaken gedaan in het 'klimweekeinde'. Cadel Evans heeft een achterstand van 1.26. Rigoberto Uran completeert de top drie.

Bekijk de klassementen