Van den Brom verliest met Anderlecht van Limassol
HOOFDDORP - Anderlecht heeft woensdag op Cyprus een 2-1 nederlaag geleden tegen Apollon Limassol in de laatste voorronde van de Champions League.
Foto: ANP
De formatie van coach John van den Brom verloor door een treffer van Rui Miguel ruim een kwartier voor tijd, na een onzeker optreden van doelman Silvio Proto.
Vlak daarvoor verzorgde Dieumerci Mbokani het belangrijke uitdoelpunt voor Anderlecht. Dossa Junior bracht de thuisclub na ruim een half uur aan de leiding middels een kopbal.
De return in Brussel is volgende week. Anderlecht zal dan geen beroep kunnen doen op Milan Jovanovic, die na zijn wissel de rode kaart kreeg vanwege het maken van misbaar.
Malaga
Er werden nog vier andere voorrondeduels afgewerkt woensdag. Malaga deed goede zaken tegen Panathinaikos. De oud-werkgever van Joris Mathijsen en Ruud van Nistelrooij zegevierde in eigen huis dankzij treffers van Martin Demichelis (’17) en Eliseu (’34) met 2-0.
Ook Dinamo Zagreb boekte een thuiszege, zij het een nipte: 2-1 tegen het Sloveense NK Maribor. Milan Badelj fabriceerde de winnende treffer. Daarmee maakte hij zijn eigen doelpunt in het eerste bedrijf een beetje goed.
BATE Borisov
Het Wit-Russische BATE Borisov zette de thuiswedstrijd tegen het Israëlische Hapoel Ironi Kiryat Shmona met 2-0 in winst om.
De eerste ontmoeting tussen Sporting Braga en Udinese tot slot eindigde in 1-1. Ismaily bracht de Portugese club halverwege de tweede helft langszij na de openingstreffer van Dusan Basta voor rust.
Bekijk de samenvatting van Limassol-Anderlecht
Bekijk de samenvatting van Malaga-Panathinaikos
Door: NUsport


Startpagina