Gepubliceerd: 
Laatste update: 
19 augustus 2012 18:22
19 augustus 2012 19:30

Büttner verruilt Vitesse voor Manchester United

HOOFDDORP - Alexander Büttner verkast van Vitesse naar Manchester United. De linksback van zag eerder een transfer naar Southampton afketsen, maar gaat dit seizoen alsnog in de Premier League spelen.

Foto:  ProShots

Büttner tekent na de medische keuring, die maandag plaats vindt, een contract voor vijf jaar bij Manchester United.

''Dit is echt een droom die uitkomt'', zei Büttner zondag tegen Omroep Gelderland. ''Het is heel snel gegaan allemaal en ik ben er natuurlijk bijzonder blij mee.''

De linksback verloor deze week de arbitragezaak die hij had aangespannen tegen zijn werkgever Vitesse op alle onderdelen. Büttner had vorige week tijdens de behandeling van de zaak geëist dat zijn contract zou worden ontbonden. 

Hij was niet meer welkom bij het eerste elftal omdat hij teveel met een vertrek uit Arnhem bezig zou zijn. Büttner lag nog tot de zomer van 2013 vast in Arnhem.

De verdediger wordt in Manchester ploeggenoot van Robin van Persie. De Nederlandse international verruilde deze week Arsenal voor ‘The Red Devils’.

Door: NUsport/ANP
  • Deel:

Eerdere berichten

Gisteren

Klassementen Giro

Vicenzo Nibali behoudt in de zeventiende etappe zijn roze trui. Beste Nederlander blijft Robert Gesink op de tiende plaats.

Bekijk alle klassementen
Banner NUjournaal Sport

Anderen over

Kenners komen aan het woord over olympisch kampioen Dorian van Rijsselberghe. 'Hij is een inspiratie. Ik heb hele hoge verwachtingen voor hem richting de Spelen van Rio.'

Lees verder

Column Mart Smeets

'David Beckham heeft het heel goed gedaan. Een leven leiden zoals hij deed was schier onmogelijk. Hij kon het aan en gaf het vorm.'

Lees verder