Immers raakt niet in paniek van gemiste kansen
HOOFDDORP - Lex Immers wacht nog altijd op zijn eerste officiële doelpunt voor Feyenoord. De van ADO Den Haag overgekomen middenvelder/spits maat zich zelf vooralsnog geen zorgen.
Foto: ProShots
"Ik ben er niet zo heel erg mee bezig wat de media zeggen. Op de training vliegt alles erin. In de wedstrijd niet. Dat moet nog komen", zegt de Hagenaar tegenover Eredivisie Live.
Immers heeft van onder meer coach Ronald Koeman het advies gekregen, dat hij niet moet gaan malen over de kansen die hij heeft gemist.
"Als ik er te veel mee bezig ga zijn, gaat het verhaal een eigen leven leiden. Dat moet niet en dat gaat ook niet gebeuren. Hij komt vanzelf. Een keer is het gewoon ogen dicht en bal door het net."
Donderdag krijgt Immers een nieuwe kans als Feyenoord het in de eigen Kuip in de voorronde van de Europa League opneemt tegen Sparta Praag. Hij hoopt zich dan te kunnen laten gelden.
"Het halen van de groepsfase is toch een stukje beloning voor wat de jongens afgelopen seizoen hebben gedaan", doelt Immers op de tweede plaats in de eredivisie en het bijbehorende ticket voor het voorportaal van de Champions League.
Door: NUsport


Startpagina