Uitgegeven: 
Laatste update: 
9 juli 2012 09:31
9 juli 2012 09:31

'Poels kan een nier verliezen'

HOOFDDORP - Wout Poels loopt het risico een nier te verliezen na zijn zware val in de Tour de France.

Foto:  ANP

Dat zegt ploegarts Peter Lagrou van Vacansoleil-DCM in De Telegraaf. Poels kampt onder meer met een breuk in de linkernier, een gescheurde milt en en drie gebroken ribben.

"We kunnen op dit moment niet uitsluiten dat Poels een nier gaat verliezen. De structuur van dat orgaan is gebroken, ik kan niet ontkennen dat de toestand zorgelijk is."

"Binnen enkele dagen kunnen we daar meer over zeggen, al gaan we nog steeds van het beste uit, dat hij beide nieren kan behouden.”

Door: NUsport
  • Deel

Eerdere berichten

Gisteren

Klassementen Giro

Vicenzo Nibali behoudt in de zeventiende etappe zijn roze trui. Beste Nederlander blijft Robert Gesink op de tiende plaats.

Bekijk alle klassementen
Banner NUjournaal Sport

Anderen over

Kenners komen aan het woord over olympisch kampioen Dorian van Rijsselberghe. 'Hij is een inspiratie. Ik heb hele hoge verwachtingen voor hem richting de Spelen van Rio.'

Lees verder

Column Mart Smeets

'David Beckham heeft het heel goed gedaan. Een leven leiden zoals hij deed was schier onmogelijk. Hij kon het aan en gaf het vorm.'

Lees verder