Gepubliceerd: 
Laatste update: 
28 juni 2012 11:21
28 juni 2012 11:55

Twente zet Douglas terug naar beloftenteam

HOOFDDORP - FC Twente heeft Douglas teruggezet naar het beloftenteam. De verdediger keerde deze week te laat terug van vakantie uit Brazilië.

Foto:  ProShots

Het is onbekend hoe lang de geboren Braziliaan, die sinds eind 2011 een Nederlands paspoort heeft, niet mag meetrainen met de hoofdmacht.

Douglas arriveerde later in Nederland omdat zijn moeder een operatie onderging.

“Het is niet leuk, maar ondanks de privéproblemen begrijp ik dat de club deze maatregel neemt. Komende periode zal ik meetrainen met de beloften en ik hoop dat ik de kans krijg weer snel terug te keren in de selectie”, laat Douglas weten op de website van FC Twente.

Twente oefent donderdag tegen de regioselectie van Twenterand, al weer de derde wedstrijd in de voorbereiding.

De Tukkers treden komende week in de Europa League aan tegen het Andorrese UE Santa Coloma.

Door: NUsport
  • Deel:

Eerdere berichten

Gisteren

Column Menno Pot

'De Amerikaanse is stomverbaasd over de strikte segregatie van fans, staat paf van het feit dat bijna iedereen voor de aftrap zestig bier achterover slaat.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Opinie Nederpelt

'In Barcelona beschikte de Nederlander voor het eerst over de auto met bijna alle updates en was hij direct de snelste van de twee achterhoedeteams Caterham en Marussia.'

Lees verder

'Bayern favoriet'

Roy Makaay blikt vooruit op de Champions League-finale van zaterdagavond tussen zijn oude club Bayern München en Borussia Dortmund. 

Lees verder