Uitgegeven: 
Laatste update: 
27 juni 2012 19:20
27 juni 2012 19:46

Negredo in de basis bij Spanje

HOOFDDORP - Alvaro Negredo begint woensdag verrassend in de spits bij Spanje in de halve finalewedstrijd van het EK tegen Portugal.

Foto:  ANP

Cesc Fabregas, zaterdag tegen Frankrijk nog de meest vooruitgeschoven speler in het team van de titelhouder, begint op de bank, zo melden verschillende Spaanse media.

In tegenstelling tot Fabregas is Negredo, die uitkomt voor Sevilla, een echte spits. Dit toernooi had hij nog geen basisplaats.

Bondscoach Vicente del Bosque laat zijn basisopstelling verder ongewijzigd. Dat betekent dat Fernando Torres opnieuw op de bank zit.

Bij Portugal is er één mutatie ten opzichte van de kwartfinale tegen Tsjechië. Zoals verwacht vervangt Hugo Almeida de geblesseerde Helder Postiga.

De aftrap in Donetsk is om 20.45 uur.

Opstelling Spanje:
Casillas; Arbeloa, Ramos, Piqué, Jordi Alba; Busquets, Xabi Alonso; Xavi, Iniesta, Silva; Negredo.

Opstelling Portugal:
Rui Patricio; Pereira, Pepe, Bruno Alves, Coentrão; Veloso, Meireles, Moutinho; Nani, Ronaldo, Almeida.

Lees alles over het EK op de special van NUsport

Door: NUsport
  • Deel

Eerdere berichten

Gisteren

Column Zonneveld

'Ik zie de bui al hangen, zeker nu Gesink langzaam maar zeker wegzakt in het drijfzand van verwachtingen. Nog even en onze blik valt op Kelderman.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Opinie Nando Boers

''Een mogelijke verliespost van een ton kan ook ik niet dragen, maar als je bij een uitverkocht Thialf geld verliest, is er wel wat aan de hand.'

Lees verder

Blade Babe

De paralympische atlete Marlou van Rhijn scherpte de afgelopen weken de wereldrecords op de 100 en de 400 meter aan. 'Maar ik kan en wil nog veel harder.'

Lees verder