Uitgegeven: 
Laatste update: 
18 juni 2012 07:33
18 juni 2012 08:04

Miami neemt voorsprong in NBA-finale

MIAMI - Miami Heat heeft zondag een 2-1 voorsprong genomen in de best-of-seven serie in de finale van de NBA.

Foto:  ANP

De ploeg van sterspeler LeBron James was in eigen huis met 91-85 te sterk voor de Oklahoma City Thunder.

James was zelf goed voor 29 punten en veertien rebounds. Dwyane Wade liet 25 punten noteren.

Oklahoma ging in de derde periode nog even met tien punten verschil aan de leiding. Kevin Durant, die 25 punten maakte, moest toen echter naar de strafbank en Miami nam het initiatief over.

''Dit zijn wedstrijden van een erg hoog niveau waarin details beslissend zijn'', aldus Erik Spoelstra, coach van Miami Heat. ''In de laatste periode hebben we het verschil gemaakt.''

Dinsdag is de vijfde wedstrijd, opnieuw in Miami.

Door: NUsport
  • Deel

Eerdere berichten

Gisteren

Column Zonneveld

'Van toeristen tot profs: iedereen bezwijkt. Laurens ten Dam, Marc de Maar, Taylor Phinney, André Greipel, Ellen van Dijk, Marco Pinotti - er zijn zoveel slachtoffers.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Transfertumult

Onduidelijkheid in Oekraïne over welke vleugelspits is vastgelegd. Newcastle United gaat de transfervrije Douglas snel een contract aanbieden. 

Lees verder

Data Dag

De meeste renners die de afgelopen jaren in de top vijf van de Tour finishten reden in de aanloop naar de Ronde van Frankrijk het Critérium du Dauphiné.

Lees verder