VVV haalt uit tegen De Graafschap

Laatste update:  18 februari 2012 22:43 info

DOETINCHEM - VVV-Venlo heeft De Graafschap zaterdag steviger op de laatste plaats in de eredivisie gedrukt. In een onvervalst degradatieduel won VVV in Doetinchem met 4-1.

Foto:  ProShots

De Graafschap kwam in de eerste helft via Rydell Poepon nog wel op voorsprong, maar na de pauze haalde het technisch vaardiger VVV hard uit.

Danny Holla, Maya Yoshida, een eigen doelpunt van Ted van de Pavert, en Steven Berghuis bezorgden VVV de eerste uitoverwinning sinds oktober 2010.

ADO Den Haag - Excelsior

Voor de tweede keer dit seizoen hebben ADO Den Haag en Excelsior tegen elkaar gelijk gespeeld. Net als in november in Rotterdam werd het 1-1. In Den Haag leidde ADO door een eigen doelpunt van Edwin de Graaf. Kort na de rust maakte Roland Alberg gelijk.

Met dertien punten uit 21 wedstrijden staat De Graafschap op de achttiende en laatste plaats. Excelsior heeft vijftien punten, VVV negentien.

Die twee clubs speelden wel een wedstrijd meer dan de ploeg uit Doetinchem. ADO klom een plaats naar de twaalfde positie met 24 punten eveneens, uit 22 duels.

Heracles Almelo - Roda JC

Heracles Almelo heeft de verrassende overwinning bij FC Twente zaterdag een goed vervolg gegeven. De ploeg van trainer Peter Bosz versloeg Roda JC in Almelo met 2-1.

Willie Overtoom zorgde een kwartier voor tijd met een benutte strafschop voor de beslissing, nadat doelman Pawel Kieszek van Roda JC met rood uit het veld was gestuurd.

De Limburgers hadden voor rust de leiding genomen via topscorer Sanharib Malki, die zijn 16e van het seizoen maakte. Everton zorgde na ruim een uur voor de gelijkmaker.

Kieszek moest in de 75e minuut een overtreding op Samuel Armenteros bekopen met een rode kaart en een strafschop.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder