Suarez heeft spijt van weigeren hand Evra

Laatste update:  12 februari 2012 15:30 info

AMSTERDAM - Luis Suarez heeft zijn excuses aangeboden voor het weigeren van de hand van Patrice Evra. Het incident voorafgaande aan het duel tussen Manchester United en Liverpool leverde de Uruguyaan de nodige kritiek op.

Foto:  ANP

Bekijk de samenvatting van het duel
Bekijk de reacties van Ferguson en Dalglish

"Ik heb inmiddels met de manager gesproken (Kenny Dalglish -red.) en realiseer me dat ik fout zat", verklaart hij op de clubsite. "Ik heb niet alleen hem in de steek gelaten, ook de club als geheel. Ik heb een fout gemaakt en betreur dat. Het spijt me."

Voorafgaande aan het duel verklaarde Dalglish nog dat Suarez 'gewoon' de hand van de Franse aanvoerder van United zou schudden. Tijdens de heenwedstrijd in de competitie zou Suarez Evra hebben uitgemaakt voor neger.

De Britse voetbalbond besloot hem daar acht duels schorsing voor te geven. Suarez wil die zaak nu sluiten. "Ik wil dit allemaal graag achter me laten en me concentreren op het voetbal."

Kritiek

Zondagochtend klonk er van over de hele wereld de nodige kritiek op Suarez, die niet voor het eerst in opspraak is geraakt. Naast de Engelse kranten haalden ook de Duitse, Franse, Spaanse en Italiaanse pers naar de Uruguyaan uit.

United-manager Alex Ferguson bestempelde Suarez als een schande voor de club en is van mening dat Suarez niet meer zou mogen spelen.

Overigens toonde Evra zich ook niet van zijn sportiefste kant. Na afloop besloot hij de overwinning van Manchester expres voor de neus van Suarez te vieren.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder