Henk Angenent Classic gaat door

Laatste update:  10 februari 2012 10:53 info

HOOGMADE - De tweede editie van de Henk Angenent Classic gaat door.

Foto:  ANP

De winnaar van de laatste Elfstedentocht heeft zijn eigen wedstrijd op natuurijs over tweehonderd kilometer aangemeld bij de schaatsbond KNSB voor zaterdag 11 februari.

De wedstrijd begint om 8.00 uur. De toertocht wordt verreden op zondag 12 februari. Inschrijven hiervoor is niet meer mogelijk.

Op het ijs van de Kromme Does en de Wijde Aa bij het Zuid-Hollandse Hoogmade is een parcours geprepareerd van ruim tien kilometer.

Twee jaar geleden was de eerste editie van de Angenent Classic. Peter van de Pol won de wedstrijd toen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder