Ook wedstrijd tussen Sparta en FC Den Bosch afgelast

Laatste update:  4 februari 2012 15:15 info

AMSTERDAM - De wedstrijd in de Jupiler League tussen Sparta en FC Den Bosch gaat zondagmiddag niet door.

Foto:  ANP

Door sneeuw en vorst is het veld in Rotterdam onbespeelbaar geworden. Voor vrijdag en zaterdag werden ook alle wedstrijden in de Jupiler League al afgelast.

Ook Fortuna Sittard - MVV, dat maandagavond stond gepland, is afgelast.

De eredivisie heeft voorlopig beduidend minder last van het winterweer. Tot nu toe werd alleen De Graafschap - FC Twente, ondanks de veldverwarming in Doetinchem, geschrapt.

Het duel ADO Den Haag - AZ gaat vooralsnog gewoon door. Het veld ligt er niet al te florissant bij, maar heeft een eerste keuring doorstaan. Scheidsrechter Kevin Blom zal aan het eind van de middag de knoop definitief doorhakken. De aftrap staat gepland voor zaterdagavond 18.45 uur.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder