PSV naar Heerenveen, AZ ontvangt Heracles

Laatste update:  2 februari 2012 23:49 info

AMSTERDAM - SC Heerenveen neemt het in de halve finale van de KNVB-beker op tegen PSV. AZ krijgt in Alkmaar Heracles Almelo op bezoek.

Foto:  ANP

Dat heeft de loting in het Philips-stadion in Eindhoven donderdagavond bepaald. De duels worden gespeeld op 20, 21 of 22 maart.

PSV versloeg donderdagavond NEC. SC Heerenveen was dinsdagavond in Arnhem al te sterk voor Vitesse.

Heracles Almelo versloeg RKC Waalwijk in de kwartfinales, AZ schakelde met enige moeite de amateurs van GVVV uit.

De KNVB hoopt de halve finales op twee verschillende dagen af te werken. Lukt dat niet, dan prikt de bond één avond waarop beide duels worden gespeeld.

De winnaar van de wedstrijd tussen Heerenveen en PSV geldt als 'thuisspelende' club bij de finale op 8 april in De Kuip. 

Lees alles over de KNVB-beker op NUsport

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder