Twente meldt zich bij ADO voor Wesley Verhoek

Laatste update:  30 januari 2012 15:56 info

DEN HAAG - FC Twente wil een deel van het geld dat het van FC Porto verwacht te ontvangen voor Marc Janko en/of Emir Bajrami, investeren in het aantrekken van Wesley Verhoek.

Foto:  ProShots

De Enschedese club heeft zich bij Verhoeks werkgever ADO Den Haag gemeld om te proberen de vleugelspeler per direct los te weken.

Dat heeft ADO-commissaris Paul Beijersbergen bevestigd tegenover De Telegraaf.

Janko is in Portugal om het eens te zien worden met FC Porto, terwijl ook Emir Bajrami Twente mogelijk nog deze transferperiode verlaat.

De mogelijke komst van Verhoek hing echter ook van de ernst van de blessure af die Verhoek zondag tegen NEC (2-0 verlies) opliep.

Onderzoek in het ziekenhuis wees maandag uit dat Verhoek, die per brancard van het veld ging, al snel weer kan spelen. ''De dokter is positief, hij verwacht dat Wesley er een week of twee naast staat'', aldus een woordvoerster van ADO.

McClaren

Twente-trainer Steve McClaren probeerde Verhoek al eerder aan te trekken, toen nog als coach van Nottingham Forest.

Door die overgang zette Verhoek op het laatste moment een streep omdat hij er geen goed gevoel bij had.

Naast Verhoek heeft Twente ook interesse in Heracles Almelo-spits Glynor Plet.

Lees alle transfernieuws op het speciale katern van NUsport

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder