Olympische Spelen ver weg voor judoka Vuijsters

Laatste update:  24 januari 2012 10:27 info

GOIRLE - De kans is klein dat judoka Grim Vuijsters deze zomer zijn opwachting kan maken bij de Olympische Spelen in Londen. Hij heeft half november bij het trainingskamp in Malaga de voorste kruisband van zijn rechterknie afgescheurd.

Foto:  ANP

De Brabantse zwaargewicht heeft de afgelopen tijd niet optimaal kunnen presteren bij wedstrijden en heeft geen punten kunnen verdienen voor de olympische kwalificatie.

Hij kreeg maandag na testen wel toestemming de training te hervatten. ''Afgelopen tijd veel krachttraining gedaan, het heeft geholpen. Op naar mijn eerste judotraining sinds december'', aldus Vuijsters op zijn website.

''De kans op de Spelen is minder dan 10 procent, maar ik ga er toch voor.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder