Napoli weet niet te winnen van Bologna

Laatste update:  17 januari 2012 00:06 info

NAPELS - Napoli heeft steeds meer moeite aansluiting te houden bij de top in de Serie A.

Foto:  ANP

Het competitieduel voor eigen publiek, 48.000 man sterk, tegen het laag geklasseerde Bologna eindigde maandagavond tot grote ergernis van trainer Walter Mazzarri in 1-1.

Robert Acquafresca opende de score binnen een kwartier namens de bezoekers, na een steekpassje van Nico Pulzetti.

Edinson Cavani maakte pas twintig minuten voor tijd gelijk. Hij benutte een penalty nadat Diego Perez 'binnen de zestien' hands had gemaakt.

De scheidsrechter legde de bal aanvankelijk buiten het strafschopgebied maar wees op aandringen van zijn assistent alsnog naar de stip.

Het slotoffensief dat volgde leverde niets extra's op.

Napoli bezet na achttien wedstrijden de zesde plaats met 28 punten, tien minder dan koploper Juventus. De nummer vijf Internazionale staat op 32.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder