Raúl waarschijnlijk langer bij Schalke 04

Laatste update:  14 januari 2012 15:21 info

AMSTERDAM - Raúl speelt naar alle waarschijnlijkheid ook volgend seizoen bij Schalke 04. De Duitse club verwacht dat de laatste plooien in de onderhandelingen over een nieuw contract deze week worden gladgestreken.

Foto:  ANP

“Ik heb een zeer goed gevoel”, zegt Clemens Tönnies, de voorzitter van de raad van toezicht van Schalke, in de krant Bild. “Raúl voelt zich hier thuis. Hij identificeert zich met de club en de fans.”

Halverwege de competitie staat de icoon van Real Madrid op tien competitietreffers, slechts drie minder dan de dertien waarmee hij het afgelopen seizoen afsloot.

Pensioen

Raúl (34) heeft nog geen moment nagedacht over het ideale moment om met pensioen te gaan. “Ik wil doorgaan tot 2037”, grapt hij.

“Nee, we zullen zien. Ik bekijk van jaar tot jaar hoe ik me voel. Het is wel zo dat ik steeds meer geniet nu het einde van mijn loopbaan nadert.”

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder