'Luuk de Jong niet naar Fiorentina'

Laatste update:  5 januari 2012 23:51 info

AMSTERDAM - Luuk de Jong is niet van plan om FC Twente in de winterstop te verruilen voor een buitenlands avontuur. De spits legt een aanbieding van het Italiaanse Fiorentina naast zich neer.

Foto:  ANP

Dat  laat George de Jong, vader van Luuk, via Twitter weten.

"Met Luuk gesproken over transfer verzoek van Fiorentina. Luuk heeft besloten het geen vervolg te geven en blijft bij FC Twente", zegt hij.

De Jong tekende in november 2010 een contract dat hem tot medio 2014 aan FC Twente bindt, met een optie voor nog een seizoen.

De broer van Ajacied Siem de Jong kwam in 2009 over van De Graafschap. Sindsdien maakte hij in 110 optredens 43 treffers.

Met het vertrek van Co Adriaanse als trainer van FC Twente is de kans groot dat De Jong weer de eerste gegadigde is om in de spitspositie te spelen. De deze week ontslagen oefenmeester gaf vaak de voorkeur aan Marc Janko, waardoor De Jong 'op tien' stond.

Steve McClaren wordt vrijdag gepresenteerd als opvolger van Adriaanse.

Lees al het transfernieuws op NUsport.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder