Clijsters naar halve eindstrijd in Brisbane

Laatste update:  5 januari 2012 12:23 info

AMSTERDAM - Kim Clijsters staat in de halve eindstrijd van het WTA-toernooi van Brisbane. De Belgische won donderdag met 6-3 en 6-2 van de Tsjechische Iveta Benesova.

1354 Foto:  ANP

In de halve finale neemt Clijsters het op tegen Daniela Hantuchova, die niet in actie hoefde te komen omdat Serena Williams zich geblesseerd afmeldde.

De andere halve eindstrijd gaat tussen Francesca Schiavone en Kaia Kanepi.

Clijsters begon sterk aan de partij en drukte Benesova met harde klappen in de verdediging. De Tsjechische kon niet onder de druk uitkomen en keek binnen een mum van tijd tegen een 5-0 achterstand aan.

Ze won nog wel drie games toen Clijsters de teugels wat liet vieren, maar verder kwam ze niet.

Benesova won de openingsgame van de tweede set op haar eigen service, maar verloor vervolgens weer vijf games op rij. Nog één keer behield ze haar opslagbeurt en gaf ze de score een wat draaglijker aanzien, voordat de regerend Australian Open-kampioene de partij afmaakte.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder