Van Halst aan de slag bij FC Utrecht

Laatste update:  3 januari 2012 19:08 info

AMSTERDAM - Jan van Halst gaat aan de slag op de commerciële afdeling van FC Utrecht. De oud-voetballer, die enkele maanden geleden als manager algemene zaken vertrok bij FC Twente, doet dat in dienst van het bedrijf Sportfive.

Foto:  ANP

Dat Duitse sportmarketingbureau is door FC Utrecht in de arm genomen om in commercieel opzicht flink te groeien.

Van Halst gaat zich inzetten 'om de commerciële activiteiten van de club daadkrachtiger te maken', meldt Utrecht op de eigen site.

Op parttime basis is Van Halst 'teamleider Nederland' bij Sportfive. Daarnaast heeft hij een deeltijdbaan als directeur bij het bedrijf Verzuimreductie en is hij ook nog voetbalanalist bij de NOS.

Bij de club uit de Domstad gaat Van Halst samen met een collega van Sportfive onder meer de commerciële organisatie opzetten.

Van Halst is afkomstig uit Utrecht en debuteerde bij die club in het betaalde voetbal. Verder kwam hij tijdens zijn spelersloopbaan onder meer uit voor Ajax en FC Twente.

Utrechtse mentaliteit

Tijdens zijn nieuwjaarstoespraak van dinsdagmiddag gaf FC Utrechts algemeen directeur Wilco van Schaik een toelichting op de samenwerking met Sportfive, dat ook al werkzaamheden verrichtte voor clubs als Borussia Dortmund, Hamburger SV en Olympique Lyon.

''Sportfive kwam op het juiste moment en zag FC Utrecht als innovatieve, dynamische club waarmee ze in Nederland graag wilde starten.''

''De samenwerking met Van Halst is een ideale fit. Naast zijn commerciële en verbale kwaliteiten is Jan de verpersoonlijking van de Utrechtse nuchtere mentaliteit en ook daarom past hij bij ons bedrijf.''

Van Schaik maakte ook bekend dat Roland Jurriëns per 1 februari in dienst van FC Utrecht treedt als manager pr, marketing en communicatie.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder