Ook Manchester City onderuit

Laatste update:  2 januari 2012 09:27 info

AMSTERDAM - Na Manchester United en Chelsea heeft ook de koploper in de Premier League Manchester City verloren in de competitie. De ploeg van coach Roberto Mancini ging op bezoek bij Sunderland met 1-0 onderuit.

De 'Sky Blues' hadden een optisch overwicht in het Stadium of Light, maar slaagden er zelden in grote kansen te creëren.

De grootste was voor Sergio Agüero, die in de rust in de ploeg kwam voor Nigel de Jong, maar de Argentijn vond de keeper van Sunderland Simon Mignolet op zijn pad. In de slotfase trof Micah Richards de lat boven de Belgische goalie.

Sunderland stelde daar lange tijd weinig tegenover, maar counterde diep in de extra tijd alsnog naar de overwinning. De Zuid-Koreaanse invaller Ji Dong-Won bezorgde de thuisploeg de volle buit. Tv-beelden toonden aan dat hij vanuit een buitenspelpositie doelman Joe Hart passeerde.

Koppositie

Manchester City blijft ondanks de nederlaag op de eerste plaats staan. De 'Citizens' hebben net als Manchester United, dat zaterdag met 2-3 verloor van Blackburn Rovers, 45 punten. Op basis van het doelsaldo staat City bovenaan. 

Tottenham Hotspur dat zaterdag ondanks een doelpunt van Rafael van der Vaart punten verloor op bezoek bij Swansea City (1-1) volgt op zes punten. De Londenaren hebben nog een duel tegoed.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder