PSV wil dure Engelaar in winter laten gaan

Laatste update:  30 november 2011 09:22 info

AMSTERDAM - PSV wil tijdens de aanstaande transferperiode meewerken aan een vertrek van Orlando Engelaar, mocht er een club komen die de middenvelder wil overnemen.

Foto:  ProShots

De Rotterdammer kan bij de huidige nummer twee van de eredivisie niet meer rekenen op een vaste basisplaats, maar heeft wel een van de hoogste salarissen van de selectie.

Afgelopen zomer leek het er al op dat Engelaar uit Eindhoven zou vertrekken. Van een transfer kwam het echter niet.

Omdat de voormalig Oranje-international buiten het elftal van trainer Fred Rutten raakte ziet hij er van af om zijn tot 2013 lopende contract te verlengen.

"We hebben Orlando laten weten dat we coulant zullen zijn als er een club komt die hem aanspreekt", zegt technisch manager Marcel Brands tegenover Voetbal International.

"Dat wil niet zeggen dat we hem gratis laten gaan, maar omdat hij zich fantastisch opstelt zullen we meedenken."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder