Blessure Kromowidjojo blijkt mee te vallen

Laatste update:  17 augustus 2011 13:21 info

EINDHOVEN - De blessure die zwemster Ranomi Kromowidjojo tijdens de wereldkampioenschappen zwemmen in Shanghai heeft opgelopen, blijkt mee te vallen. 

Foto:  ANP

De wereld- en olympisch kampioene hield last van haar elleboog en liet daarom dinsdag een MRI-scan maken. Daaruit blijkt dat ze een kneuzing in het bot en een kneuzing in een elleboogspier heeft.

''Niet heel ernstig'', meldde 'Kromo' via Twitter. ''Ik verwacht over twee weken weer te zwemmen.''

Kromowidjojo overstrekte in haar zilveren race op de 50 meter vrij bij het aantikken haar linkerelleboog.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder