Timmer wordt coach Team Liga

Laatste update:  5 mei 2011 15:26 info

AMSTERDAM - Marianne Timmer gaat bij Team Liga aan de slag als coach. Dit heeft het team donderdag bekendgemaakt.

Foto:  ANP

Timmer (36) beëindigde in december haar loopbaan als schaatsster en liet toen al weten een loopbaan als trainer te overwegen.

Ze volgde al de opleiding tot schaatscoach van de KNSB.

Timmer is in het nieuwe seizoen samen met Rutger Tijssen verantwoordelijk voor de coaching. Het duo volgt de naar Team Groenewold vertrokken Peter Kolder op.

Eerder vandaag werd de overstap van Tijssen vanuit 1nP al bekendgemaakt.

Allroundsters

Team Liga maakte eveneens bekend dat schaatsster Anice Das is vastgelegd. Zij vormt met Annette Gerritsen en Margot Boer de sprintgroep.

Liga gaat ook met drie allroundsters werken. Linda de Vries, Lotte van Beek en Irene Schouten zijn hiervoor aangetrokken.

Floor van den Brandt blijft via een stageplaats voor Liga rijden.

Control

Team Liga is pas vanaf 2010 actief in het schaatsen. Timmer, Gerritsen en Boer waren destijds niet tevreden met de zakelijke voorwaarden bij hun oude ploeg Control en besloten in mei vorig jaar een eigen team op te richten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder