'Johan Neeskens bondscoach van Trinidad en Tobago'

Laatste update:  4 februari 2011 10:39 info

AMSTERDAM - Johan Neeskens lijkt aan de slag te gaan als bondscoach van Trinidad en Tobago. De laatste klus van de 59-jarige oud-international was als assistent van Frank Rijkaard bij Galatasaray, waar hij in oktober vertrok.

Neeskens lost Russell Latapy af als bondscoach, meldt socawarriors.net.

Neeskens stapt in de voetsporen van Leo Beenhakker en Wim Rijsbergen, die ook al eens aan het roer stonden bij Trinidad en Tobago.

Neeskens was eerder onder meer trainer bij NEC. Daarnaast was hij assistent van Guus Hiddink bij Australië en van Rijkaard bij Barcelona en Galatasaray.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder