Congolese club Mazembe verrassende finalist op WK

Laatste update:  14 december 2010 19:28 info

ABU DHABI - De Congolese voetbalclub TP Mazembe heeft dinsdag voor een verrassing gezorgd bij het wereldkampioenschap voor clubteams in Abu Dhabi.

Foto:  ANP

In de halve finales werd het favoriete Internacional uit Brazilië met 2-0 verslagen. Het is de eerste keer dat een Afrikaans team in de eindstrijd staat.

Mulota Kabangu en Dioko Kaluyituka maakten de treffers voor Mazembe in de wedstrijd die onder leiding stond van de Nederlandse scheidsrechter Björn Kuipers.

Woensdag strijden Internazionale, de Italiaanse winnaar van de Champions League, en het Koreaanse Seongnam om de andere finaleplaats.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder