Timmerman wint op natuurijs Haaksbergen

Laatste update:  3 december 2010 21:34 info

HAAKSBERGEN - Karlo Timmerman heeft vrijdagavond in Haaksbergen opnieuw een marathon op natuurijs gewonnen. De 24-jarige Groninger van de ploeg SOS Kinderdorpen was de beste sprinter van het peloton.

Foto:  ProShots

Christijn Groeneveld en Crispijn Ariens eindigden respectievelijk als tweede en derde. De race ging over 100 ronden en duurde een uur. Timmerman zegevierde eerder ook in Veenoord.

De marathonrijders werkten in Haaksbergen hun derde natuurijswedstrijd van deze winter af. Eerder schaatste het peloton in Noordlaren (maandag zege Bob de Vries) en Veenoord (triomf Timmerman op donderdag).

De schaatsbond had deze week een vierdaagse willen organiseren. Maar dat lukt wegens de aangekondigde dooi niet meer. Desondanks kan binnenkort bij voldoende vorst de vierdaagse nog in Gramsbergen worden hervat. Timmerman is voorlopig lijstaanvoerder van het klassement.

Cramer

Bij de vrouwen toonde Wieteke Cramer zich de snelste in de massasprint. Het was de eerste zege op de marathon voor de 29-jarige Friezin.

Cramer, die als langebaanschaatsster in 2006 de nationale titel bij de allrounders veroverde, troefde na 60 ronden Jolanda Langeland en Carla Zielman af. In het natuurijsklassement gaat Maria Sterk aan de leiding.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder