Ten Dam completeert WK-selectie

Laatste update:  8 september 2010 14:38 info

AMSTERDAM - Bondscoach Leo van Vliet heeft de laatste drie namen van de Nederlandse selectie voor de wereldkampioenschappen wielrennen bekendgemaakt. Koen de Kort, Steven Kruijswijk en Laurens ten Dam voltooien de selectie die deelneemt aan de wegwedstrijd.

1276 Foto:  ANP

Van Vliet gaf Koos Moerenhout, Jos van Emden, Lars Boom, Karsten Kroon, Sebastian Langeveld en Nederlands kampioen op de weg Niki Terpstra eerder al te kennen dat zij zeker zijn van deelname aan de wereldtitelstrijd.

De negen renners gaan op zondag 3 oktober van start in de 260 kilometer lange rit in het Australische Melbourne. Drie dagen eerder doen Koos Moerenhout en Jos van Emden mee aan de tijdrit.

Koen de Kort is de enige vertegenwoordiger van Skil-Shimano in de selectie. Vacansoleil-renner Johnny Hoogerland werd gepasseerd voor de titelstrijd op de weg die 3 oktober plaatsvindt.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Broodnodige zege

Frank de Boer is blij dat hij Bulykin liet staan

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder