Sneijder tijdens training uit voorzorg naar de kant

Laatste update:  5 september 2010 16:27 info

ROTTERDAM - Wesley Sneijder heeft zondag een groot deel van de training van het Nederlands elftal aan zich voorbij laten gaan. De spelmaker van Oranje ging na de warming-up met hamstringklachten naar de kant.

Foto:  ANP

Sneijder verwacht dat hij op tijd fit is om dinsdag in actie te komen tijdens de tweede EK-kwalificatiewedstrijd, tegen Finland.

Bondscoach Bert van Marwijk en zijn selectie begonnen zondagmiddag in De Kuip de voorbereiding op de confrontatie met Finland.

De spelers die vrijdag in de basis stonden in de gewonnen wedstrijd tegen San Marino (0-5) mochten het afsluitende partijspel van de reserves vanaf de kant bekijken.

Huntelaar

Klaas-Jan Huntelaar, vrijdag met drie treffers de grote man bij Oranje, ging voor zichzelf strafschoppen en vrije trappen oefenen.

Maandag staat nog een training achter gesloten deuren op het programma in het stadion van ADO Den Haag. Tegenstander Finland beleefde een dramatische start van de EK-kwalificatie.

De ploeg van bondscoach Stuart Baxter ging in Moldavië met 2-0 onderuit en verloor bovendien aanvoerder Sami Hyypiä met een rode kaart.

Heitinga

Van Marwijk kan dinsdag weer beschikken over John Heitinga. De verdediger van Everton was vanwege zijn rode kaart in de WK-finale tegen Spanje geschorst voor de wedstrijd tegen San Marino. Heitinga werd in Serravalle vervangen door Hedwiges Maduro.

Doelman Michel Vorm meldde zich vorige week maandag geblesseerd af bij de bondscoach, die geen vervanger opriep voor de reservekeeper. De selectie van Oranje telt daardoor 22 spelers.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder