Venus Williams en Clijsters verder op US Open

Laatste update:  2 september 2010 07:53 info

AMSTERDAM - Venus Williams heeft zich woensdag ten koste van Rebecca Marino gekwalificeerd voor de derde ronde op de US Open.

1351 Foto:  ANP

De negentienjarige Canadese bood in de eerste set meer dan goed partij. Pas na een tiebreak stelde Williams de winst veilig.

In het tweede bedrijf was de Amerikaanse een maatje te groot (6-3) voor de nummer 181 van de wereld.

Williams, die in 2000 en 2001 zegevierde in New York en bij deze editie als derde is geplaatst, treft in de derde ronde de Luxemburgse Mandy Minella. Zij rekende af met Tsvetana Pironkova, de nummer 32 van de plaatsinglijst: 6-4 en 6-0.

Dementjeva

De Russin Elena Dementjeva, als twaalfde geplaatst, ging door ten koste van de Oostenrijkse Sybille Bammer: 6-3 6-4. Francesca Schiavone (Ita/6) had niets te duchten van haar landgenote Maria Elena Camerin: 6-2 6-1.

Clijsters

De Belgische Kim Clijsters had slechts 56 minuten nodig om de Australische qualifier Sally Peers naar huis te sturen. De setstanden waren 6-2 6-1.

Clijsters is titelverdediger in New York. In de derde ronde moet ze het opnemen tegen Petra Kvitova. De Tsjechische is als 27e geplaatst.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder