'KNVB moet opdraaien voor kosten blessure Robben'

Laatste update:  5 augustus 2010 14:06 info

MÜNCHEN - Bayern-voorzitter Karl-Heinz Rummenigge vindt dat de Nederlandse voetbalbond KNVB moet opdraaien voor de kosten van de blessure van Arjen Robben.

De preses zegt dit donderdag in de Duitse krant Abendzeitung.

''Robben speelt niet, maar hij kost ons wel geld. Het lijkt mij niet meer dan logisch dat de KNVB die kosten gaat betalen. We hebben ook zeker schade als hij lange tijd niet kan spelen.''

Dinsdag ontdekte de clubarts van Bayern München bij Robben een spierscheuring in het linkerbovenbeen.

WK

Volgens de arts gaat het om de kwetsuur die de vleugelaanvaller in de aanloop naar het WK opliep.

Hij moet twee maanden aan de kant blijven. In de oefenwedstrijd voor het WK tegen Hongarije raakte Robben geblesseerd, maar met behulp van fysiotherapeut Dick van Toorn kon hij in Zuid-Afrika toch in actie komen. Volgens Bayern München had Robben tijdens het WK echter nooit mogen spelen.

Eerlijke oplossing

Ondanks de grote onvrede is Rummenigge niet van plan om stappen tegen de KNVB te gaan nemen. ''Ik wil met de leiding van de KNVB tot een goede en eerlijke oplossing komen.

'' Bayern München zou een klacht bij de wereldvoetbalbond FIFA moeten indienen. ''Ik geloof ook niet dat de FIFA zich tegen een bond gaat uitspreken die net de finale van het WK heeft gehaald'', stelde Rummenigge.

Ook de KNVB verwacht dat er een aanvaardbare oplossing komt. ''Er is een goede verstandhouding met Bayern München, dus we gaan ervan uit dat dit goed komt'', aldus een woordvoerster van de bond.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

Liveticker Giro

De twintigste etappe is door het slechte weer ook flink aangepast, maar de aankomst is nog wel in Tre Crime Di Lavaredo, na een steile klim. Nibali rijdt nog steeds in het roze.

Volg de Giro live
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Nadat Klaas-Jan Huntelaar in het seizoen 2003-2004 26 competitiedoelpunten had gemaakt voor AGOVV, wilde slechts één club hem kopen: RBC.'

Lees verder

Opinie Boks

‘Saai en voorspelbaar, zo kun je Roland Garros op het eerste oog noemen. Je kunt wat Nadal en Williams nu laten zien ook betitelen als razendknap.’

Lees verder