Weening haalt uit naar ploegleiding Rabobank
AMSTERDAM - Pieter Weening is het absoluut niet eens met de leiding van de Raboploeg om Bram Tankink in de Tourselectie op te nemen als vervanger voor de geblesseerde Laurens ten Dam.
De Fries laat tegenover de Leeuwarder Courant weten geen begrip voor de keuze te hebben. "Ik ben boos", briest Weening in de krant. "Ze hebben tegen mij gezegd dat ik gefrustreerd mag zijn. Gefrustreerd? Ik kan wel een muur van twee meter dik kapot slaan."
Worst
Weening is van mening dat hij door zijn ploeg misleid is. Vooral ploegleider Erik Dekker gaf de renner de afgelopen week het gevoel dat hij zich kon richten op de Tour de France.
"Ze hebben mij een worst voorgehouden", meent de Fries. "Ik kan er niet tegen. Ik ging ervan uit dat ik naar de Tour zou gaan."
Technisch directeur Erik Breukink gaf maandag aan dat de beslissing moeilijk was, maar dat Tankink de voorkeur kreeg omdat hij net wat meer allround is.

Startpagina