FIFA stopt nog 100 miljoen extra in WK

Laatste update:  11 mei 2010 16:38 info

JOHANNESBURG - De wereldvoetbalbond FIFA stopt nog eens 100 miljoen dollar (78,5 miljoen euro) in het WK voetbal. De bond doet dit om er voor te zorgen dat alle deelnemende teams komende maand in Zuid Afrika goede trainingsfaciliteiten hebben.

Foto:  ANP

Dit zei secretaris-generaal van de FIFA Jerome Valcke dinsdag.

De FIFA kwam tot deze extra financiële injectie omdat enkele teams hadden geklaagd over de kwaliteit van de trainingsvelden. Valcke zei tegen de BCC te verwachten dat het geld snel wordt terug verdiend.

Het grootste voetbalspektakel ter wereld moet zo'n 3,2 miljard dollar gaan opleveren. Tot nu toe heeft de organisatie 1,5 miljard dollar geïnvesteerd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder