Krkic lijkt voorkeur te krijgen boven Henry

Laatste update:  5 april 2010 20:39 info

BARCELONA - Bojan Krkic lijkt dinsdag in de Champions League-wedstrijd tegen Arsenal in het basiselftal van FC Barcelona te starten.

De 19-jarige aanvaller krijgt na zijn twee doelpunten in het met 4-1 gewonnen competitieduel tegen Athletic de Bilbao vermoedelijk de voorkeur boven de Fransman Thierry Henry.

Trainer Josep Guardiola zoekt een vervanger voor de geblesseerde Zweedse spits Zlatan Ibrahimovic.

Naast Ibrahimovic mist Barcelona in de kwartfinale ook de geschorste verdedigers Gerard Pique en Carles Puyol. Het eerste duel tussen beide clubs eindigde vorige week in 2-2.

Barcelona speelde toen in de beginfase bijzonder goed, maar wist niet te scoren. Na rust trof Ibrahimovic twee keer doel. De Spanjaarden gaven die voorsprong alsnog weg.

Fabregas

Invaller Theo Walcott speelde daarbij een grote rol. De snelle aanvaller maakte zelf de aansluitingstreffer, waarna Francesc Fabregas vanaf de strafschopstip de gelijkmaker aantekende.

Guardiola vond maandag dat er veel te veel nadruk werd gelegd op de rol van Walcott.

Almunia

''Als wij in de eerste helft gewoon onze kansen hadden benut, was zijn invalbeurt voor niets geweest. Walcott is een goede, snelle voetballer. Hij was echter niet de hoofdrolspeler bij Arsenal, dat was in mijn ogen doelman Manuel Almunia. Hij maakte bijzondere reddingen.''

Volgens de coach van Barcelona kan de dominante manier van voetballen van zijn ploeg dinsdag weer de doorslag geven. ''Alleen moeten we dat nu langer dan een helft volhouden. Als we niet op ons best zijn, winnen we deze wedstrijd niet.''

Song

Arsenal mist Alex Song. De 22-jarige middenvelder uit Kameroen heeft een spierblessure. Fabregas, William Gallas, Andrej Arsjavin en Robin van Persie ontbreken eveneens in stadion Camp Nou.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder