Aston Villa doet goede zaken

Laatste update:  16 maart 2010 23:54 info

LONDEN - Aston Villa doet in Engeland nog steeds mee in de kwalificatiestrijd voor de Champions League.

Foto:  ANP

De ploeg won dinsdag de inhaalwedstrijd bij Wigan Athletic met 2-1 en kwam daardoor op 49 punten uit 28 duels, goed voor de zevende plaats.

De achterstand op nummer vier Tottenham bedraagt echter maar drie punten, terwijl Aston Villa ook nog een wedstrijd minder speelde.

Aston Villa kwam door een eigen doelpunt van James McCarthy na 25 minuten op voorsprong. Twee minuten later maakte Gary Caldwell voor het in degradatiezorgen verkerende Wigan gelijk. In de tweede helft forceerde James Milner de beslissing in het voordeel van Villa.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

'Voelde geen kou'

Everton is de grote man bij Heracles tegen Twente

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Opinie

'Vorig jaar kregen we een sprintkanon, Martina, nu is een bruikbare dubbelspecialist het geschenk doordat de Antillen zijn opgeheven.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Domme eigen goal

Je zou bijna denken aan omkoping, zo bijzonder knullig was het eigen doelpunt van Ashraf Soliman in een Israëlische bekerwedstrijd.

Bekijk de video