Haussler niet in Milaan-San Remo

Laatste update:  16 maart 2010 13:35 info

AMSTERDAM - Heinrich Haussler doet zaterdag niet mee aan Milaan-San Remo. Dat maakte zijn ploeg Cervélo dinsdag bekend.

De Duitser, vorig jaar nog tweede in de Italiaanse klassieker, heeft al het hele voorjaar last van een knieblessure nadat hij in de Ronde van de Algarve viel.

Na een nieuwe crash in Parijs-Nice besloot de ploegleiding dat de 26-jarige Haussler zijn knie tijd moet geven om te genezen.

Vlaamse klassiekers

"Heinrich wordt momenteel intensief behandeld door ons medische team", stelt ploegleider Jean-Paul van Poppel.

Cervélo hoopt dat Haussler de komende weken wel inzetbaar is tijdens de Vlaamse voorjaarsklassiekers.

Hushovd

Door het afhaken van Haussler is Thor Hushovd de kopman van Cervélo in La Primavera. De Noor is de nummer drie van vorig jaar.

Hij wordt gesteund door Xavier Florencio, Roger Hammond, Jeremy Hunt, Andreas Klier, Brett Lancaster, Gabriel Rasch en Dominique Rollin.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Dramatisch slecht'

Jans vindt zege Heerenveen onverdiend

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder