Djokovic overleeft drie matchpoints

Laatste update:  15 maart 2010 23:26 info

AMSTERDAM - Novak Djokovic is in de tweede ronde van het tennistoernooi van Indian Wells op het nippertje ontsnapt aan uitschakeling.

Foto:  AFP

De als tweede geplaatste Serviër versloeg de Duitser Philipp Kohlschreiber met 6-3, 2-6, 7-6 (3), maar moest daarvoor wel drie matchpoints wegwerken.

Djokovic schreef het Masters-toernooi in Californië twee jaar geleden op zijn naam en was een jaar daarvoor verliezend finalist.

Djokovic kwam in de eerste ronde tegen Mardy Fish al niet al te best voor de dag, naar eigen zeggen omdat hij kampte met een jetlag.

Sensatie

Tegen Kohlschreiber was het echter niet veel beter en toen de Duitser bij een stand van 5-4 in de derde set een 0-40 voorsprong nam op de service van Djokovic, leek een sensatie onafwendbaar.

Terwijl het publiek al aanstalten maakte om het Centre Court te verlaten, had Djokovic toch nog wat mooie punten in petto. De Serviër knokte zich terug tot 5-5, sleepte een tiebreak uit het vuur en trok daarin met 7-3 alsnog aan het langste eind.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder