De Bakker opnieuw tegen Roddick, Federer wint

Laatste update:  15 maart 2010 08:55 info

INDIAN WELLS - Thiemo de Bakker speelt in de derde ronde van het tennistoernooi in Indian Wells tegen Andy Roddick. De als zevende geplaatste Amerikaan versloeg zondagavond in de tweede ronde de Taiwanees Lu Yen-Hsun in twee sets: 6-4 6-4.

1349 Foto:  AFP

De Bakker trof Roddick in januari in de eerste ronde van de Australian Open. Toen was de Amerikaan in drie sets te sterk.

De 21-jarige Hagenaar bereikte zondag de derde ronde van het masterstoernooi in Indian Wells doordat zijn Servische tegenstander Janko Tipsarevic opgaf met een rugblessure. De stand was toen 3-2 in de eerste set voor De Bakker.

 Federer

Tennisser Roger Federer heeft zijn eerste partij na de winst in de Australian Open in een zege omgezet. De Zwitserse nummer 1 van de wereld versloeg zondagavond (plaatselijke tijd) in drie sets de Roemeen Victor Hanescu in het masterstoernooi van Indian Wells: 6-3 6-7 6-1.

De 16-voudig grandslamwinnaar won eenvoudig de eerste set, maar haperde in het tweede bedrijf. Die moest hij in de tiebreak afstaan aan Hanescu. In de derde set stelde Federer orde op zaken.

''Ik was tevreden over mijn spel'', zei de 28-jarige Zwitser, die het toernooi in Indian Wells als drie keer won. ''Ik had lang niet gespeeld. Zo bekeken was het een goede wedstrijd.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

In zak en as

Teleurstelling groot bij Ivoorkust na 'penaltydram ...

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Opinie

'Al het cynisme in één keer gesmolten. Even verlost van de sportuitwassen. En het was de hele week al een verademing geweest.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder