Groenewold neemt afscheid met vijfde plek

Laatste update:  12 maart 2010 21:22 info

HEERENVEEN - Renate Groenewold heeft vrijdag haar schaatsloopbaan beëindigd. De Nederlandse schaatsster zette bij de wereldbekerfinale in Heerenveen met 4.09,74 de vijfde tijd neer op de 3000 meter.

Foto:  ANP

De zege ging naar de Tsjechische Martina Sablikova, die 4.06,25 klokte. Sablikova eindigde daardoor ook als eerste in de wereldbekerstand.

Daniela Anschütz-Thoms uit Duitsland was iets minder snel: 4.06,54. Haar landgenote Stephanie Beckert werd derde in 4.07,57.

Diane Valkenburg eindigde in 4.10,15 als zesde. Elma de Vries kwam met 4.15,96 niet verder dan de veertiende tijd, Moniek Kleinsman (4.16,54) werd vijftiende.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder