Advocaat vertrekt zeker bij AZ aan einde seizoen

Laatste update:  12 maart 2010 16:01 info

ALKMAAR - Trainer Dick Advocaat heeft vrijdag tijdens het wekelijkse persuurtje van AZ nogmaals benadrukt dat de club uit Alkmaar op zoek moet naar een nieuwe hoofdtrainer.

Foto:  AFP

''Ik stop sowieso na dit seizoen bij AZ'', meldt hij op de website van de kampioen uit Alkmaar.

''Clubvoetbal is voor mij geweest. Deze job bij AZ was te doen, omdat de periode overzichtelijk was. Maar iedere ochtend om half negen op de club zijn is behoorlijk intensief, hoor. Ik richt me straks gewoon weer op België. Helemaal zonder de spanning van het voetbal zou ik me niet happy voelen, maar zeven dagen per week is pittig.''

Advocaat volgde dit seizoen Ronald Koeman op als interim-trainer van AZ. Hij combineert die functie tot de zomer met de betrekking van bondscoach van België.

Rode Duivels

Daarna gaat hij fulltime met de nationale ploeg van de Rode Duivels aan de slag. Advocaat botste al een paar keer met de leiding van de Belgische voetbalbond. Dat voedde de geruchten dat hij misschien wel langer bij AZ zou blijven.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder