Gerritsen ook zondag niet van start in Erfurt

Laatste update:  7 maart 2010 13:24 info

AMSTERDAM - Annette Gerritsen verschijnt ook zondag niet aan de start tijdens de wereldbekerwedstrijden sprint in Erfurt. De schaatsster, die zich zaterdag ook al had afgemeld voor de 1000 meter, is ziek.

1238 Foto:  ANP

De spintsster uit de ploeg van Control kan naar alle waarschijnlijkheid volgende week wel van start gaan bij de finale van het World Cup seizoen in Thialf.

De winnares van het olympisch zilver strijdt daar tegen ploeggenote Margot Boer, de Duitse Monique Angermüller en de Japanse Noa Kodaira om de tweede en derde plaats in het klassement op de 1000 meter.

Nesbitt

De Canadese Christine Nesbitt, die tot nog toe alle wereldbekers op de afstand won, lijkt zeker te zijn van de eindoverwinning. De olympisch kampioene heeft zich in Erfurt echter ook ziek teruggetrokken.

Boer en Gerritsen maken tijdens de laatste wedstrijden van het seizoen ook nog kans op een podiumplek in het eindklassement van de 500 meter.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder