Kramer en Wüst naar WK allround

Laatste update:  24 februari 2010 20:24 info

HEERENVEEN - De topsportcommissie langebaan (TCL) van de KNSB heeft woensdag vier schaatsers aangewezen voor de wereldtitelstrijd allround, die van 19 tot en met 21 maart in Heerenveen worden verreden.

Foto:  ANP

Dat zijn Sven Kramer, Ireen Wüst, Diane Valkenburg en Jan Blokhuijsen.

Kramer krijgt een startplek wegens zijn eerder behaalde Europese titel, Wüst plaatste zich dankzij haar gouden race op de 1500 meter bij de Winterspelen van Vancouver.

Valkenburg en Blokhuijsen zijn uitverkoren wegens hun prestaties over het hele seizoen.

Ticket

Het is hierdoor niet zeker of Kramer en Wüst ook starten op de nationale titelstrijd allround, die al op 6 en 7 maart in Heerenveen wordt gehouden.

De kampioenen van deze wedstrijd krijgen eveneens een ticket voor de WK. De beide nummers vier worden na het NK aangwezen door de TCL.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder