Been gunt Vlaar kans in Oranje

Laatste update:  8 februari 2010 12:57 info

AMSTERDAM - Mario Been is erg positief over zijn reserveaanvoerder Ron Vlaar, zo meldt De Telegraaf. Na de verloren wedstrijd tegen AZ in de eigen Kuip, sprak Been lovende woorden over zijn centrale verdediger.

Foto:  ANP

 "Zoals Ron nú speelt, zou ik hem zeker een keer een kans geven. En ik denk dat hij de bondscoach dan niet teleur zou stellen. Ron is dit seizoen heel belangrijk voor ons, vooral in het organiseren van de verdediging", aldus de trainer tegenover het ochtendblad.

Been gaf aan dat hij trainer van Feyenoord is en geen bondscoach van het Nederlands elftal. Toch ziet hij Vlaar een grote kans maken op zijn rentree in Oranje.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

In zak en as

Teleurstelling groot bij Ivoorkust na 'penaltydram ...

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Opinie

'Al het cynisme in één keer gesmolten. Even verlost van de sportuitwassen. En het was de hele week al een verademing geweest.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video