rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Judoka Vuijsters tweede in Parijs

Uitgegeven: 7 februari 2010 19:01
Laatst gewijzigd: 7 februari 2010 19:01

PARIJS - Judoka Grim Vuijsters (+100 kg) is als tweede geëindigd op de Grand Slam van Parijs. Op een van 's werelds belangrijkste toernooien verloor de zwaargewicht uit Goirle alleen de finale. Daarin was de Fransman Teddy Riner te sterk.

In de -100 ging de zege naar Elco van der Geest. De tegenwoordig voor België uitkomende oud-kampioen van Europa zag een fraaie reeks eindigen met een zege op de Rus Sergei Samoilovitsj in de finale.

Van der Geest vertrok vorig jaar uit Nederland, omdat hij in zijn klasse wat naar de achtergrond was verdrongen door clubgenoot Henk Grol. Deze ontbrak in Parijs. Grol is herstellende van een zware blessure aan de knie.

© ANP

Overig nieuws

Crashed Ice

FC Knudde

Crashed Ice

In Quebec City wordt dit weekeinde de extreemste schaatswedstrijd ter wereld verreden. Namens Nederland doen twee atleten mee.

Lees verder

Recensie

'Golf werd ontwikkeld door herders in Schotland. Als die zich ’s middags verveelden, gebruikten ze hun staf om stenen in konijnenholen te slaan.'

Lees verder

De Zijlijn

Speelt Jeremy Toulalan nou voor Frankrijk of toch voor San Marino? Zijn voetballers vatbaar voor het placenta-effect of voor het placebo-effect?

Lees verder