Ajax met De Jong tegen FC Twente

Laatste update:  7 februari 2010 16:19 info

AMSTERDAM - Siem de Jong van Ajax begint zondagmiddag vanaf 16.30 uur als aanvallende middenvelder aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente.

Foto:  ANP

Hij krijgt de voorkeur boven Nicolas Lodeiro, die op de bank zit. De middenvelder uit Uruguay arriveerde pas donderdag in Amsterdam en trainde maar twee keer met zijn nieuwe ploeggenoten.

Vurnon Anita keert als linksback terug in de basisformatie van Ajax. Urby Emanuelson is linksbuiten en Luis Suarez start op de rechterflank.

Bij FC Twente begint Cheick Tioté op de bank. Trainer Steve McClaren geeft weer de voorkeur aan Theo Janssen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

In zak en as

Teleurstelling groot bij Ivoorkust na 'penaltydram ...

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Opinie

'Al het cynisme in één keer gesmolten. Even verlost van de sportuitwassen. En het was de hele week al een verademing geweest.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video